LIPUT MYYNNISSÄ NYT

– TICKETMASTER.FI SEKÄ TICKETMASTERIN PALVELUPISTEILLÄ

Lisätiedot lippujen hinnoista, eri lippukategorioista sekä VIP-lipuista löydät lukemalla tätä sivua alaspäin.

PNG ma-ti 7.-8.6.2021

Lippujen hinnat
Pääkatsomo A1 68 € (alakatsomo)
Pääkatsomo A2 68 € (yläkatsomo)
Pääkatsomo B1 58 € (alakatsomo)
Pääkatsomo B2 58 € (yläkatsomo)
Takasuoran katsomo C 45 €
Kaarrekatsomo & alue D 35 €

Kahden päivän liput
Pääkatsomo A 85 €
Pääkatsomo B 75 €
Takasuoran katsomo C 59 €
Kaarrekatsomo & alue D 49 €

139€ + alv

169€ + alv

VIP-liput
Rami Nummelin, rami.nummelin@paavonurmigames.fi
Puh.040 546 1341

Christian Vänttinen, christian@paavonurmigames.fi
Puh. 040 8527276

 

PN TURKU OY

 

omistajat_small omistajat_small omistajat_small omistajat_small

 

YHTEYSTIEDOT

Chairman
Ilkka Kanerva

CEO
Jari Salonen
+358 50 062 7973
jari.salonen@paavonurmigames.fi

Meeting Vice director
Harri Halme
+358 40 754 5104
harri.halme@paavonurmigames.fi

Athlete Liaison
Arttu Salonen
+358 50 590 5519
arttu.salonen@paavonurmigames.fi

Head of Marketing and Kalevan kisat 2020
Veera Sahlberg
+358 44 545 7210
veera.sahlberg@paavonurmigames.fi

 

turku-loves-sport

Paavo Nurmi Festival

PN TURKU OY

 

omistajat_small omistajat_small omistajat_small omistajat_small

 

YHTEYSTIEDOT

Chairman

Ilkka Kanerva

CEO
Jari Salonen
+358 50 062 7973
jari.salonen@paavonurmigames.fi

Meeting Vice director
Harri Halme
+358 40 754 5104
harri.halme@paavonurmigames.fi

Athlete Liaison
Arttu Salonen
+358 50 590 5519
arttu.salonen@paavonurmigames.fi

Head of Events and Marketing
Veera Sahlberg
+358 44 545 7210
veera.sahlberg@paavonurmigames.fi

turku-loves-sport